Вітаємо переможців змагань із шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Черняхівської територіальної громади

Дата: 01.12.2022 09:00

Про користь шахів можна говорити нескінченно. Сучасне життя потребує від людини гнучкого мислення, широкої ерудиції, вміння вирішувати різні проблеми. Шахи – настільна логічна гра.

З метою популяризації шахової гри, розширення дружніх стосунків між гравцями та згідно з календарем спортивних змагань, 30 листопада 2022 року відбулися змагання з шахів серед учнів закладів загальної середньої освіти Черняхівської територіальної громади.

Черняхівський ліцей №2 гостинно зустрів 24 шахіста. У складі кожної команди - 2 юнаки та 1 дівчина.

Після проведеного жеребкування кожен гравець зосередився на головному – здійснити найбільше ефективних ходів, щоб отримати якомога більше жаданих очок для перемоги своїй команді та собі особисто.

Змагання проходили по коловій системі, тому кожен гравець провів вісім ігор зі своїми суперниками. І кожна з них примушувала шахістів до максимальної зібраності і винахідливості задля особистої перемоги та успішного виступу всієї команди. Перемога діставалася в нелегкій боротьбі, адже майже кожен із гравців пройшов довгий змагальний шлях.

Високу майстерність гри продемонструвала команда Черняхівського ліцею №2 (у її складі - Джосан Анастасія, Москаленко Анатолій, Юхимчук Євген), яка провела усі зустрічі на високому рівні і посіла І місце.

Талановита команда учнів Черняхівського ліцею №1 (у складі - Лацяця Влад, Дорошенко Ульяна, Забродський Богдан) набрала 18 очок і посіла ІІ сходинку п’єдесталу, ІІІ місце виборола дружна команда Головинського ліцею (у складі - Мацієвська Вікторія, Мацієвський Олександр, Лук’янов Микита).

В особистому заліку

І дошка

1 місце - Лацяця Влад (Черняхівський ліцей №1);

ІІ місце - Москаленко Анатолій (Черняхівський ліцей №2);

ІІІ місце - Дембіцький Віталій (Дівочківська гімназія).

ІІ дошка

І місце - Юхимчук Євген (Черняхівський ліцей №2);

ІІ місце - Забродський Богдан (Черняхівський ліцей №1);

ІІІ місце - Довгий Антон (Жадьківський ліцей).

ІІІ дошка

І місце - Джосан Анастасія (Черняхівський ліцей №1);

ІІ місце - Дорошенко Ульяна (Черняхівський ліцей №2);

ІІІ місце - Мацієвська Вікторія (Головинський ліцей).

Як зазначають вчителі фізичної культури, дані змагання покликані не лише популяризувати шахи серед учнів, а й сприяти спілкуванню та зміцненню дружніх стосунків, утвердженню здорового способу життя та змістовного дозвілля.

Відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради