Про продовження реєстрації заяв аграріїв у ДАР

Дата: 28.11.2022 08:00

Фото без описуІнформуємо, що урядом прийнято рішення про подовження до 30.11.2022 терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн грн) загальний обсяг підтримки фермерів та інших виробників сільськогосподарської продукції.

Нагадуємо, що учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через ДАР.

Крім того, можливість подання заявок відновиться після того, як набере чинності відповідна постанова. Потенційним заявникам радимо перевіряти інформацію в ДАР.