В Жадьківському ліцеї відбулось особливе свято до Дня Гідності та Свободи. ФОТО

Дата: 21.11.2022 10:00

Фото без опису19 листопада 2022 року в Жадьківському ліцеї Черняхівської селищної ради відбулось особливе свято до Дня Гідності та Свободи. В ньому поєднались спортивний азарт, кулінарна майстерність, щире спілкування людей різного віку і професій, але зі спільною благородною метою - благодійністю на корить наших захисників.

На заваді цьому не стали навіть перебої з електроенергією - кожен українець знає Державний Гімн України і пісню січових стрільців "Ой у лузі червона калина" напам'ять, тому всі присутні під час відкриття свята в піднесеному настрої проспівали їх і без музичного супроводу.

Звертаючись до гостей, в.о.директора Жадьківського ліцею Людмила Яковенко подякувала всім за активність у спільній боротьбі, яка наближає такий бажаний для нас день - Перемогу . Подякували за організацію корисного і цікавого свята та долучились до благодійності секретар селищної ради Тетяна Тарнавська, депутат селищної ради Віктор Ревчук, голова профспілки освітян Світлана Колядич та староста Жадьківського старостинського округу Олена Мухлінська.

Сповненим спортивного запалу був волейбольний турнір, в якому взяли участь шість команд. В результаті напруженої боротьби переможцями стали волейболісти із Потіївки. Друге і третє місця - за черняхівцями.

Ще одна локація - благодійний ярмарок, де смаколики місцевих господинь, гарячий чай і тепле спілкування зігрівали всіх, попри холод надворі.

Всі зібрані кошти будуть передані на потреби ЗСУ, щоб швидше настав такий жаданий ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ!