Новини із Головинського ВПУ НТ

Дата: 21.11.2022 09:00

Завершився Тиждень з професій «Тракторист-машиніст с/г виробництва», «Слюсар з ремонту ДБМ та тракторів» у Головинському ВПУ НТ.

Здобувачі освіти спільно із викладачем Заречним А.А., майстрами в/н Андрущуком В.В. та Пилипчуком Ю.В. відповідного профілю здійснили екскурсію на підприємство «Техноторг» (м. Житомир). Виставка новітньої сільськогосподарської техніки, обладнання, цікава розповідь співробітників підприємства, можливість відчути себе за кермом та незабутні емоції і враження. День видався вдалим і корисним. ДЯКУЄМО КОМПАНІЇ «ТЕХНОТОРГ»!

Цього ж дня керівники навчальних груп у рамках Тижня професій провели з учнями години спілкування професійного спрямування (дистанційно).

Майстер в/н Шилігацький Ю.О. провів практичний етап конкурсу фахової майстерності з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва» (категорії «А1»)» серед кращих здобувачів освіти груп 201, 302, 303/4, 407. Практична частина конкурсу складалася із вправ по керуванню трактором Т-25, а саме: виїзд з умовного боксу, рух змійкою переднім та заднім ходом та заїзд назад в умовний бокс.

Переможцями стали:

1 місце - Братко Роман (гр.201), Брузда Дмитро (302);

2 місце - Ратошнюк Дмитро (гр.201);

3 місце - Гейбатов Артур (гр.302).

Вітаємо майбутніх професіоналів своєї справи!

ВЧИМОСЯ І ПРАЦЮЄМО РАЗОМ!

Тетяна Бежевець