Комісійно обстежили пункти обігріву в Черняхівській громаді

Дата: 17.11.2022 11:00

Зима не буде легкою. Це нині розуміють всі українці. Тож підготовці до холодної пори приділено особливу увагу відповідальних за це працівників селищної ради і Житомирського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області.Фото без опису

Для забезпечення належного рівня безпеки особам, які потребуватимуть обігріву, у всіх старостинських округах Черняхівської громади та в її адміністративному центрі, рішенням виконавчого комітету селищної ради від 27 жовтня 2022 року, створено стаціонарні пункти обігріву.

Сьогодні, 17 листопада 2022 року, комісійно обстежили пункти обігріву, створені в Черняхівському територіальному центрі соціального обслуговування, приймальному відділенні Черняхівського ТМО, адмінприміщенні Дівочківського  старостинського округу. Перевірено дотримання протипожежних заходів, роботу дров'яних печей та умов для комфортного перебування громадян (у разі потреби).

Як показала перевірка, денні пункти обігріву до роботи в умовах різкого погіршення температурних режимів готові. Контроль за функціонуванням таких пунктів в громаді буде здійснюватись і надалі.