Вітаємо з професійним святом працівників радіо, телебачення та зв’язку!
Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
Щиро вітаємо вас із професійним святом!
Ваша місія – об’єктивне інформування громадян про новини у країні та світі, впровадження сучасних інформаційних технологій. Саме ви задовольняєте суспільний запит на неупереджений погляд щодо фактів і подій.
Сучасні люди - активні читачі і слухачі теле- і радіоефірів. А цей рік особливо акцентував увагу на важливості актуальної і перевіреної інформації. Правдиві новини та контакт з близькими людьми з вільної території – це дуже важливо для кожного українця. І це теж спротив загарбникам.
А сучасні додатки зробили можливим допомагати нашим захисникам, оперативно повідомляючи про дії ворога.
Без сучасних технологій, доступ до яких забезпечують зв’язківці, ми вже не уявляємо нашого життя.
Дякуємо вам за те, що допомагаєте реалізовувати право свободи слова та розвиваєте інформаційний простоір нашої країни.
Бажаємо вам професійного зростання, невичерпної енергії, невтомного творчого пошуку, успіхів та втілення нових цікавих ідей. Нехай щоденна праця приносить вам задоволення та приємні емоції.
Миру, найшвидшої Перемоги та благополуччя усім!
З повагою
Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК