В межах благодійного крос-секторального проекту In touch Ukraine UNICEF Черняхівська селищна рада отримала черговий гуманітарний вантаж

Дата: 09.11.2022 16:00

Фото без описуВ межах благодійного крос-секторального проекту In touch Ukraine UNICEF Черняхівська селищна рада сьогодні, 9 листопада 2022 року, отримала черговий гуманітарний вантаж.

КУ "Центр соціальних служб" Черняхівської селищної ради розподілить отримані засоби гігієни серед пільгових категорій громадян, які звертаються за допомогою.

Висловлюємо вдячність Житомирській ОВА на чолі з Віталієм Бунечком і міжнародним партнерам та ГО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за допомогу та важливу соціальну підтримку!

ДЯКУЄМО !