ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Черняхівської селищної територіальної громади

Дата: 09.11.2022 15:00

ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку території Черняхівської селищної територіальної громади.

На  виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Черняхівська селищна рада повідомляє про проведення  29.11.2022 року стратегічної сесії з формування завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку Черняхівської громади.

Стратегічна сесія – обов’язковий публічний захід громадського обговорення щодо визначення основних містобудівних заходів для поліпшення умов життєдіяльності, господарської діяльності та для сприяння залученню інвестицій в громаду. Протокол даного публічного заходу стане основою для подальшого формування та схвалення проекту завдання  на розроблення комплексного плану просторового розвитку Черняхівської громади.

Відбір учасників стратегічної сесії здійснюється  відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ:

1.Визначення пріоритетів просторового розвитку.

2.Землеустрій та землекористування. Обмеження у використанні земель.

3. Ландшафтне планування. Екологія.

4. Забудова територій. Функціональне зонування території за наявною та проектною господарською діяльністю.

5.Обслуговування населення. Забезпеченість соціальною інфраструктурою.

6. Просторова організація об’єктів рекреації. Охорона пам'яток культурної спадщини.

7.Транспортна інфраструктура. Інженерна підготовка та благоустрій територій.

8. Інженерне забезпечення території  (системи, комунікації).

9. Просторове планування цивільного захисту населення.

До участі запрошуються представники підприємств, установ, організацій, закладів громади різних форм власності, а також ініціативні мешканці усіх населених пунктів громади. Про час та місце проведення стратегічної сесії буде повідомлено додатково.

Відповідальна особа за проведення заходу - начальник відділу містобудування та архітектури Світлана КУПЧУК. З запитаннями та пропозиціями звертатися за тел. 0966939555 та на електронну адресу: arhmisto_ch@ukr.net