Тривають громадські обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території

Дата: 09.11.2022 11:00

Триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Черняхівської селищної територіальної громади.

8 листопада 2022 року за участі активних мешканців різних старостинських округів громади відбулося  чергове засідання робочої групи щодо формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Черняхівської селищної територіальної громади.

29 листопада 2022 року заплановано проведення стратегічної сесії з обговорення завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку Черняхівської селищної територіальної громади. Стратегічна сесія з обговорення завдання на розроблення комплексного плану просторового розвитку – це обов’язковий публічний захід громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, метою проведення якого є визначення перспективи розвитку громади. Результати напрацювань у ході стратегічної сесії будуть враховані при формуванні завдання на розроблення Комплексного плану.

До активної участі у стратегічній сесії запрошуються всі небайдужі, активні та зацікавлені мешканці Черняхівської селищної територіальної громади.