Жителів Житомирщини закликають максимально знизити споживання електроенергії

Дата: 03.11.2022 10:00

З метою здійснення заходів щодо безпеки енергетичної системи, належного забезпечення об’єктів господарського комплексу області послугою постачання та розподілу електричної енергії, рішенням ради оборони Житомирської області від 29 жовтня 2022 року «Про забезпечення здійснення заходів режиму воєнного стану» рекомендовано:

• Суб’єктам господарювання, незалежно від організаційно-правової форми, здійснення зміни графіків роботи з врахуванням обмеження споживання електричної енергії у період з 7:00 до 23:00.
  • Вимкнути вуличне освітлення, зовнішню рекламу, ілюмінацію.
  • Запровадження посиленого режиму економії електроенергії в установах та організаціях, максимального нічного режиму роботи котелень.
  • Оптимізувати роботу закладів торгівлі (крім продовольчих товарів) та надання послуг.
  • Мінімізації використання освітлення в установах та організаціях у денний час.
  • Мінімізувати роботу електричних плит в їдальнях, по можливості перейти з гарячого харчування та сухі пайки.
  • Заборонити використання електричних обігрівачів на підприємствах, установах та організаціях.

Вкотре закликаємо всіх бути свідомими громадянами та максимально знизити споживання електроенергії, щоб допомогти енергетикам пройти пікові навантаження і уникнути необхідності аварійних відключень.