Тренінг для координаторів Дитячих Точок "СПІЛЬНО"

Дата: 31.10.2022 10:00

28 жовтня директор Центру соціальних служб Світлана Дзюблик та координатори Дитячої Точки «СПІЛЬНО» Олена Пінчук, Людмила Чапля взяли участь в тренінгу «Робота точок «СПІЛЬНО», організованого ГО «In Touch Ukraine Foundation» від Дитячого фонду ООН UNICEF.

Координатори Точок «СПІЛЬНО» в Житомирській області ознайомилися з формами та методами роботи з дітьми, батьками, деталями проведення для них активностей. Організатори заходу Маргарита Сіранчук та Тетяна Піка націлили координаторів на те, що Точки – це простір підтримки , турботи та розвитку дітей. Було креативно, змістовно, повчально, емоційно та активно.

Тренінг закінчися завантаженням автобусів інвентарем, необхідним для роботи Точок: оргтехніка, меблі, роздаткові та навчальні матеріали, які були доставлені до громад.

ЦСС Черняхівської селищної ради