Жителі сіл Черняхівської громади можуть прийти на прийом до сімейного лікаря просто у своєму селі

Дата: 26.10.2022 11:00

Жителі сіл Черняхівської громади відтепер знову можуть прийти на прийом до сімейного лікаря просто у своєму селі.

Алла Виговська, директор КНП «Центр ПМСД», розповіла, що сімейні лікарі, які працюють в «Центрі первинної медико-санітарної допомоги», з 25 жовтня 2022 року відновили прийом громадян, які потребують консультації лікаря, в селах нашої громади. Для цього спільно з працівниками місцевих ФАПів розробили графік.

Вчора наші лікарі працювали в Андріївці та Браженці. Сьогодні – в Жадьках, Салах та Сельці.

До прийому пацієнтів залучені сімейні лікарі і фельдшери. Після огляду, якщо не буде потреби в додаткових обстеженнях, медики призначають лікування. За наявності, надаватимуть безкоштовно необхідні медикаменти.

Варто зазначити, що у Черняхівській громаді нині мешкає біля 20 тисяч громадян, значна частина – в сільській місцевості. Війна загострила існуючі хвороби у населення і додала нові проблеми зі здоров’ям. Тому, щоб зробити медичні послуги більш доступними, сімейні лікарі працюватимуть ближче до людей.