Допомога лікувальному закладу овочами від жителів громади

Дата: 24.10.2022 15:00

Черняхівська селищна рада разом із КНП «Черняхівське ТМО» вже не перший рік восени організовують жителів громади для допомоги лікувальному закладу овочами. Цю добру справу місцеві жителі підтримують, за що всім величезна подяка.

На сьогодні жителі Жадьківського, Очеретянського, Видиборського, Салівського та Селецького старостинських округів зібрали та передали для лікарні більше 8,5 тонн овочів: картоплі, моркви, червоного буряка, капусти. Усі зібрані продукти використовуються для покращення харчування стаціонарних хворих.

Приємно, що є такі люди, які не залишаються осторонь проблем і готові допомогти та поділитись тим, що мають.

Акція ще триває в інших старостинських округах. Бажаючі поділитися овочами можуть повідомити про це старост своїх населених пунктів.