Наші діти – найкращі! Вітаємо з новими досягненнями

Дата: 24.10.2022 11:00

Фото без описуПриємними повідомленнями про чергові перемоги і досягнення учнів різних навчальних закладів Черняхівської громади регулярно поповнюється стрічка новин у соціальній мережі.

«Щиро вітаємо учня 9-Б класу Дмитра Комашевського та вчителя музичного мистецтва Наталію Вікторівну Федорчук з перемогою в Міжнародному конкурсі мистецтв. Перша премія, перше місце в категорії «Вокал».

Фото без описуФото без опису

«Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі "День зустрічі птахів" та у Всеукраїнській акції "Годівничка" Назара Охримчука (Диплом І ступеня) та Зоряну Загайнову (Диплом ІІІ ступеня) у Всеукраїнській акції "Годівничка". Щира вдячність ліцеїстам та їх наставнику Ірині Вікторівні Охримчук.»

«Успіхи наших учнів це те, що надихає, вселяє віру в щасливе майбутнє. Вітаємо Надію Миколаївну Король та її учня Назара Атаманчука з І місцем у Всеукраїнському творчому конкурсі до Дня Українського Козацтва.»

Вітаємо Надію Даниловську та її наставника Любов Ігорівну Ворончук, учасницю ІІ обласної науково-практичної конференції «Спостерігаємо. Досліджуємо. Експериментуємо – 2022» в секції «Юні дослідники-експериментатори» (обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Дотик природи») з ІІІ місцем за науковий проєкт "Загальносвітова екологічна проблема цвітіння води».- поділились гарними новинами в Черняхівському ліцеї №1.

«Вітаємо команду «Бастіон» та їх керівника Вікторію Заворотнюк з ІІІ місцем в обласному конкурсі-фестивалі «Молодь обирає здоров’я». – із допису Черняхівського ліцею №2.

Вітаємо юних земляків та бажаємо нових перемог! Так твориться майбутнє вільної української нації.