ФК "Граніт" - срібний чемпіон Благодійного турніру з футболу на підтримку ЗСУ серед команд-ветеранів (40+) "Windrose ліга - переможемо разом"

Дата: 24.10.2022 08:00

23 жовтня фінішував Благодійний турнір з футболу на підтримку ЗСУ серед команд-ветеранів (40+) "Windrose ліга - переможемо разом" .

Шість команд і два місяці спортивної боротьби на футбольних полях за першість у турнірі, який пройшов під гаслом: «Підтримуємо ЗСУ, підтримуємо ветеранські футбольні традиції».

В підсумку першим чемпіоном "Windrose ліга - переможемо разом" заслужено стала команда «Колос» (Путиловичі), срібні нагороди вибороли футболісти «Граніту» (Черняхів), а бронзу лише за додатковими показниками здобули футболісти «Попільні» (Новоселиця).

Дякуємо Збройним Силам України за кожен день і за можливість продовжувати футбольні традиції! Дякуємо організаторам, спонсорам і спортсменам за гру!