Реалізація проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Черняхівській громаді

Дата: 21.10.2022 10:00

Декілька місяців тому Черняхівська селищна  рада подала заявку на участь у конкурсному відборі проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Це п’ятирічна програма, яка впроваджується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і реалізовується компанією DAI Global LLC (DAI). У рамках «ГОВЕРЛИ» надаватиметься, зокрема, технічна допомога територіальним громадам, навчання для адміністраторів та керівників громад тощо.

Черняхівська селищна територіальна громада успішно пройшла конкурсний відбір і стала однією з десяти громад-фіналісток цього проєкту в Житомирській області .

Копітка праця працівників відділу економічного розвитку та інвестицій Черняхівської селищної  ради передувала поданню анкети-опитувальника на участь у проєкті USAID «ГОВЕРЛА», куди було включено 10 перспективних ідей стосовно розвитку нашої громади у різних сферах.

На даний час підписано Меморандум про співпрацю та реєстрація громади в якості рецепієнта Проєкту. Завдяки цьому наша громада-партнер отримає підтримку для зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях. Зокрема, організації громадянського суспільства зможуть взяти участь у конкурсах на отримання грантів.Також надаватиметься консультативна та методологічна допомога.

У рамках проєкту USAID “Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування” (“ГОВЕРЛА”) Черняхівська громада отримала першу технічну допомогу, відповідно до переліку пакетів міжнародної технічної допомоги:

• 5 бензинових електричних генераторів 7кВт,
  • 100шт-вогнегасників ОГ-5,
  • 10 ланцюгових електропил з подовжувачами на котушках,
  • 1 мотопомпа,
  • 4 ноутбуки,
  • 2 мультифукціональних лазерних пристріїв,
  • 10 картриджів до принтерів,
  • 40 офісних подовжувачів,
  • 10 упаковок офісного паперу.

Висловлюємо подяку Проєкту USAID “ГОВЕРЛА” за нові можливості і підтримку.