ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта. Проєкт рішення сесії Черняхівської селищної ради «Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Чер

Дата: 17.10.2022 14:00

про оприлюднення проєкту регуляторного акта

Проєкт рішення сесії  Черняхівської  селищної  ради «Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Черняхівської селищної ради»

Розробник документа – відділ економічного розвитку та інвестицій Черняхівської селищної ради.
         Мета проєкту рішення: визначення постійного (незмінного) розміру базового тарифу у розрахунку плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності  Черняхівської селищної територіальної громади, що сприятиме стабільному наповненню дохідної частини бюджету територіальної громади, а також надасть стабільність у плануванні суб’єктами рекламного бізнесу на території черняхівської селищної ради.

Підставою для розробки проєкту є: рішення  двадцять п’ятої сесії Черняхівської селищної ради  VIII скликання  від 07.10.2022 р. «Про доповнення до Плану діяльності Черняхівської селищної ради  з підготовки  проектів регуляторних актів на 202рік.

Проєкт рішення сесії  Черняхівської  селищної  ради « Порядок визначення розміру плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Черняхівської селищної ради», аналіз регуляторного впливу та М-тест малого підприємництва буде розміщено на офіційному веб-сайті Черняхівської селищної ради: https://chernyahivska-gromada.gov.ua/ в рубриці «Регуляторна діяльність».

З текстом проєкту та аналізом його регуляторного впливу можна
ознайомитися також в відділі економічного розвитку та інвестицій Черняхівської селищної ради  (майдан Рад,1, каб. 34).

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного
акта становить один місяць з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та
аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та обгрунтовані  зауваження приймаються у письмовій формі від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, їх об’єднань:

– поштою за адресою: майдан рад, 1, смт.Черняхів, (відділ економічного розвитку та інвестицій Черняхівської селищної ради);

– електронною поштою за адресою: ekonom181@ukr.net