В Черняхівській бібліотеці Наталія Куліш презентувала власну поетичну збірку "Вірші, написані війною"

Дата: 11.10.2022 09:00

Фото без описуНаталія Куліш - бібліотекар с. Новопіль Оліївської громади, випустила свою першу поетичну збірку -"Вірші, написані війною". До збірки увійшли 105 віршів, які не тільки розповідають про війну, а й допомагають впоратися зі стресом. Поетеса презентувала власну книгу в Черняхівській центральній бібліотеці.

«Всі мої вірші написані під час війни, пронизані болем за Україну та всіх людей»,- розповідає молода поетка.

Під час зустрічі з колегами-бібліотекарями Наталія Куліш щиро і мелодійно читала свої вірші. А слухачі мріяли, щоб якнайшвидше настав мир. Адже, як і всі ми, з перших рядків збірки авторка не втрачає надії на те, що клята війна закінчиться й настане мир і спокій у країні:

Коли закінчиться війна І мир в країні запанує,

Тоді віддячимо сповна

Тим, хто його нам подарує!

Коли закінчиться війна

І зацвітуть весняні квіти,

І будуть сльози на очах,

Ми будем раді, наче діти!

Коли закінчиться війна

І вибухів не буде чути,

До нас прийде ота весна,

Яку ніколи не забути!