Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 06.10.2022 14:00

Сьогодні, 6 жовтня 2022 року, відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Черняхівській селищній раді.               Фото без опису

З питанням «Про підготовку комунальних підприємств, установ селищної ради та структурних підрозділів селищної ради до дій в осінньо-зимовий період 2022/2023 року та затвердження Плану заходів комунальних установ селищної ради, відділів, старостинських округів, установ, підприємств, організацій, що здійснюють свою діяльність на території Черняхівської селищної ради щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення населення та комунікаціях внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2022-2023 років» виступив Олександр Смоленський – начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури селищної ради.

Фото без описуПро стан безпечного збереження та утилізацію непридатних до використання і заборонених хімічних засобів захисту рослин та пестицидів доповів Володимир Кальчук – начальник відділу земельних ресурсів та екології селищної ради.

Про стан приміщень для укриття здобувачів освіти в Жадьківському та Видиборському ліцеї повідомив Сергій Герасимчук – головний спеціаліст апарату селищної ради.

Про стан пожежної та техногенної безпеки на об’єктах культури на території селищної ради доповів Вадим Грабовський – головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського районного управління ГУ ДСНС України в Житомирській області.

З кожного питання прийнято відповідні рішення.