Бібліотекар у селі - джерело інформації та живого спілкування

Дата: 05.10.2022 10:00

Фото без описуВ селах нашої громади значна частина населення - люди пенсійного віку. Тому пріоритетом для бібліотек є надання довідково - консультаційної допомоги з проблем пенсійного забезпечення і соціального захисту людей похилого віку, інвалідів, ветеранів, малозабезпечених. Вся актуальна інформація розміщуться на інформаційних стендах, дошках оголошень. За потреби, надають й інивідуальні консультації. Найчастіше пенсіонерів цікавлять адреси і телефони юридичних консультацій і спеціальних служб, що здійснюють безкоштовну допомогу, виконання довідок побутового характеру (наприклад, "Як оформити субсидію"), організація консультацій спеціалістів (лікарів, юристів та ін.).

У Видиборі, як і в інших селах, є категорія людей , які,на жаль, за станом здоров’я не можуть відвідувати бібліотеку. А читати вони люблять і хочуть, адже книга має унікальну здібність – вона лікує людські душі, позитивно впливає на здоров’я та настрій людини. У всіх цих людей різна доля, але проблема спільна – їм бракує спілкування. Бібліотекарка сільської книгозбірні Тетяна Козел намагається не лишати їх без уваги, завжди вислухає, розрадить, принесе цікаву книгу, привітає зі святом.