Відремонтували покрівлю Черняхівського ТМО

Дата: 03.10.2022 13:00

Дах лікарні давно потребував ремонту. Як повідомляє в.о. директора КНП «Черняхівське ТМО» Петро Пронькін, раніше тут кілька разів проводились ремонти господарським способом. Однак, це вирішувало проблему лише на короткий термін.

25 серпня на засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради обговорювали план заходів по підготовці об’єкта господарства КНП «Черняхівське ТМО» Черняхівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 рр. Серед інших питань обговорили і необхідність ремонту даху медичного закладу. Щоб зробити це якісно, між КНП «Черняхівське ТМО» та підрядною організацією ПП БМФ «Майстер» укладено договір для поточного ремонту покрівлі.

На це виділено кошти із бюджету селищної ради. Згідно з актом виконаних робіт, за надані послуги перераховано 864 тис.152 грн 94 коп.

Нині дах відремонтовано, тож до періоду активних опадів лікувальний заклад підготовлено.

Фото: процес ремонту покрівлі ТМО.