Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 29.09.2022 12:00

Фото без описуСьогодні, 29 вересня 2022 року, заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Андрій Ющенко провів чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради.

Начальник відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури та благоустрою селищної ради Олександр Смоленський поінформував присутніх з таких питань:

• Про готовність об’єктів господарського комплексу та соціальної сфери Черняхівської селищної територіальної громади до роботи в                     осінньо-зимовий період 2022-2023 років.
  • Про стан поводження з безхазяйними відходами та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на території селищної ради.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Надія Кирийчук повідомила про затвердження мережі закладів освіти Черняхівської селищної ради на 2022-2023 навчальний рік станом на 05 вересня 2022 року.

Виконуючий обов’язки  директора КНП «Черняхівське ТМО» Петро Пронькін поінформував членів виконавчого комітету про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.08.2022 року № 95 «Про затвердження Плану заходів по підготовці об’єкта господарства КНП «Черняхівське ТМО» Черняхівської селищної ради до роботи в осінньо - зимовий період 2022-2023 років».

Фото без описуПро дозволи на розміщення зовнішньої реклами інформувала Світлана Купчук – начальник відділу містобудування та архітектури селищної ради.

Із планом заходів з відзначення Дня захисників і захисниць України ознайомив Павло Гринь – начальник відділу культури та туризму селищної ради.

Начальник служби у справах дітей селищної ради Руслана Іщенко інформувала з питання «Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування».

Василь Чечко – керуючий справами виконавчого комітету, поінформував присутніх з таких питань:

• Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на IV квартал 2022 року.
  • Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Черняхівської селищної ради.
  • Про закріплення житла за неповнолітнім.
  • 11. Про надання дозволу на вчинення правочину.
  • 12. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

Питання, які вносились на розгляд виконавчого комітету, розглянуті та прийняті відповідні рішення.