Шеринг документів з Дії у ЦНАП

Дата: 28.09.2022 12:00

Фото без описуЗ‘явилася можливість шерити документи за допомогою застосунку Дія у відділі «Центр надання адміністративних послуг» Черняхівської селищної ради.

Шеринг – це новітній спосіб надання копій цифрових документів. Він збільшить ефективність роботи ЦНАПу і скоротить час на обробку та перевірку документів заявників.

Для шерингу документів в приміщенні ЦНАП розміщено QR-код у місці контакту з відвідувачами. Для передавання копії цифрового документа відвідувач сканує QR-код (рекомендовано використовувати сканер QR-коду в мобільному застосунку Дія).

У мобільному застосунку Дія відвідувач має підтвердити передавання даних про себе. Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із електронною адресою ЦНАП у полі вводу отримувача листа. Відвідувачу потрібно буде натиснути «Надіслати» у своєму поштовому клієнті. Відвідувач підтверджує та надсилає копію цифрового документа на  електронну пошту ЦНАПу.

Посилання:https://diia.app/acquirers/offer-request/static/86546350-14e7-4c0e-a643-69fa3ca842d4

Отримуйте послуги комфортно.

відділ «ЦНАП» Черняхівської селищної ради!