Здали макулатуру - зібрали кошти для ЗСУ

Дата: 23.09.2022 14:00

Поєднали в одній справі кілька корисних речей: звільнили простір, здали непотрібну макулатуру, зібрали кошти на потреби ЗСУ.

Ось так ми з вами, дорогі земляки, взяли участь у щорічній міжнародній соціально-екологічній акції – «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day».

Благодійний збір макулатури, ініційований селищною радою, завершено.

Вчора всю макулатуру, зібрану спільними зусиллями працівників селищної ради, відділів освіти, молоді та спорту, Будинку культури, Черняхівського ліцею №2, читачів Центральної бібліотеки, активних черняхівців і жителів Жадьківського, Сліпчицького і Горбулівського округів, здали в пункт прийому вторсировини для її подальшої переробки.

7685 грн – саме таку суму ми отримали для того, щоб закупити нашим воїнам-землякам потрібні речі.

П.с. Обов`язково покажемо і прозвітуємо, що і куди передамо, придбане за ці кошти.