Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги розпочав сезон із вистави в Черняхові

Дата: 19.09.2022 10:00

Перша вистава, з якої розпочав сезон Житомирський академічний український музично-драматичний театр ім. Івана Кочерги, - п'єса "Божі тварі" у постановці заслуженої діячки мистецтв України Наталії Тімошкіної, відбулась у п`ятницю, 16 вересня, в Черняхівському будинку культури.

Легка і сентиментальна життєва історія з глибоким змістом, події якої розгортаються в хліву. Тут домашні тварини діляться своїми думками про світ, що їх оточує, співпереживають людям, готові віддати за господарів свої життя... І, як протилежність, - люди, які ставлять думку оточення та власні інтереси вище, ніж життя ненародженої дитини, рідної онуки. І тільки той, кого суспільство зневажає, бо не нажив статків, благає не вбивати невинну душу...

Кожен глядач, що був у залі, затамувавши подих, переживав разом з акторами цілу гаму почуттів - залишитись осторонь просто неможливо. Так майстерно артисти показали, як важливо в житті зробити вибір на користь людяності, любові, доброти і милосердя - жити за Божими заповідями.

"Дуже гарно грали актори! Сміялись і плакали глядачі в залі! Дякуємо за виставу!" - ділились емоціями глядачі.