Перформативне читання новели "Intermezzo" Михайла Коцюбинського

Дата: 15.09.2022 11:00

Вчора, 14 вересня 2022 року, у Черняхівському будинку культури вперше провели захід нового формату – перформативне читання новели "Intermezzo" класика української літератури Михайла Коцюбинського.

Актор та режисер Нікіта Перцев, проживаючи кожне слово, допоміг присутнім відчути актуальність почуттів і переживань, про які писав класик.

"Сподіваюся, ця новизна сподобається нашій молоді, оскільки малочитабельність української літератури та й літератури в цілому мене дивує. Скільки прекрасного є в простих словах, реченнях, розділових знаках. Чудова мить, коли сидячі в залі ти можеш уявити й відчути ті чи інші переживання та емоції, про які пише автор. Дякую ЗСУ за змогу творити, навчати, вчитись і жити..." - поділився думками Нікіта Перцев.

Талант черняхівських акторів високо оцінила завідувач кафедри театрознавства Харківського національного університету мистецтв імені І. Котляревського, професор Галина Ботунова. Вона написала слова вдячності молодому режисеру та його команді: “Дякую, що вмієш відчувати та цінувати високохудожню українську літературу, більше того – пропагувати її, зацікавлювати, запалювати нею інших”.