Протягом тижня проводимо "Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day"

Дата: 12.09.2022 16:30

Фото без описуПротягом тижня проводимо щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day».

Ця акція відбудеться по всій території України. Цьогоріч вона пройде під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Основна мета - формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Для того, щоб кожен бажаючий зміг долучитись до цієї акції, з 12 до 17 вересня ми проводимо її в різних форматах:

• «цифрове прибирання» – видаліть непотрібну інформацію зі своїх особистих та робочих ґаджетів ;
  • «Мій дім, моя родина – частинка України» – прибирання власного подвір’я чи прибудинкової території (якщо живете в квартирі);
  • З 12 до 16 вересня збираємо макулатуру (приносити в селищну раду / бібліотеку / будинок культури). На отримані з того кошти придбаємо необхідні речі нашим захисникам;
  • колективне прибирання територій установ, організацій, закладів різних форм власності.

Взяти участь у корисній акції неважко. Якщо кожен житель нашої громади приєднається до суспільно та екологічно корисної ініціативи саме там, де може зробити це найефективніше – наш з вами спільний дім – Україна – стане ще кращим та затишнішим.