Дата: 12.09.2022 11:00

Щоб оперативно реагувати на зимові «подарунки» погоди, варто готуватись завчасно.

Дуже часто під час чищення снігу виникають проблеми потрапляння спецтехніки на ту чи іншу вулицю через те, що деякі мешканці цих вулиць не прибирають будівельні матеріали, дрова з-під огорожі вздовж проїзної частини, не здійснюють обрізку дерев, гілля яких блокує проїзд тротуаром чи дорогою. Це все заважає проїзду снігоприбиральної та сміттєзбиральної техніки. А іноді і пошкоджує цю техніку. Через це процес прибирання снігу значно ускладнюється та затягується, а комунальне господарство отримує збитки (для прикладу, дзеркало заднього виду, яке найчастіше потерпає від гілля, коштує від 300 до 600 грн в залежності від марки спецтехніки).

Шановні громадяни! Будь ласка, перш ніж вимагати швидкої та якісної роботи від комунальників, зробіть зараз все від себе залежне, щоб ці роботи можна було нормально проводити.

Дякуємо за розуміння і наведення порядку біля власного обійстя!

П.с. Фото з минулого року. Сподіваємось, цієї зими таких ситуацій, коли грейдер не може якісно чистити вулицю через недбалість окремих господарів, не буде.

Відділ ЖКГ Черняхівської селищної ради