Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук привітала підприємців громади з професійним святом

Дата: 05.09.2022 09:00

Організувати підприємницьку роботу - продумати, прорахувати ризики, взяти відповідальність, забезпечити процес від бізнес-плану до його реалізації - завжди було нелегкою справою. А в умовах сьогодення до снаги тільки людям з активною життєвою позицією.

2 вересня 2022 року, напередодні професійного свята - Дня підприємця України, відбулась зустріч Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук із активними підприємцями нашої громади.

Наталія Миколаївна подякувала усім за те, що у часи важких випробувань бізнес та влада спрацювали як єдиний механізм і в найкоротші терміни створили та забезпечили територіальну оборону на місцях. "Наші підприємці - це економічний тил України. Сплачуючи податки і зберігаючи робочі місця, підтримуючи внутрішньо переміщених осіб і земляків на фронті, ви допомагаєте наближати перемогу. Дякую за співпрацю. Це і є економічне та соціальне партнерство бізнесу і влади." - підсумувала керівник громади.

За соціально відповідальну, самовіддану працю Наталія Ревчук вручила подяки від Черняхівської селищної ради найактивнішим підприємцям нашої громади.

Промисловість:

• ТОВ "ДП Рельполь Альтера";
  • ТОВ "Мекопрінт Україна";
  • Філія Акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України "Черняхівський елеватор";
  • ТОВ "Юро Ламбер";
  • ТОВ "Аленруд";
  • ТОВ "ГРАНІТ-РЕЗЕРВ";
  • ТОВ "Імперіал-2010".

Сільське господарство:

• ПП "Жерм" с.Очеретянка;
  • ПСПО "Браженське";
  • ТОВ "Горбулів-Агро";
  • ПАФ "Дружба" с.Видибор;
  • ФГ "Вітам".

Торгівля та послуги. Приватні підприємці:

• Котенко Олена Іллівна;
  • Вакулович Володимир Григорович;
  • Паламарчук Олег Олександрович;
  • Гарбарчук Олена Василівна;
  • Куценко Олег Миколайович;
  • Шелігацький Костянтин Васильович;
  • Щуцький Сергій Анатолійович;
  • Лайчук Юрій Володимирович;
  • Шнуркованюк Анатолій Юхимович;
  • Терещенко Андрій Георгійович;
  • Ревчук Віктор Миколайович (каменеобробка).

Директор Черняхівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Олена Пашинська розповіла про державні програми для підтримки бізнесу та створення нових робочих місць. А також відзначила керівника ТОВ "ДП Рельполь Альтера" Ірину Арбузову за тісну співпрацю із службою зайнятості та забезпечення роботою жителів громади і вручила подяку Житомирського обласного центру зайнятості.

Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Черняхівської селищної ради Ірина Дятел, звертаючись до присутніх, зазначила, що наші підприємці - це дійсно сильні духом люди. Вони працюють навіть в умовах війни не лише для себе, а дають роботу тисячам громадян. Це важливо і відповідально.

Під час зустрічі підприємці мали змогу поспілкуватись, поділитись досвідом, дізнатись про нові державні програми підпримки бізнесу від "Ощадбанку", про особливості оподаткування, перспективи створення нових робочих місць і працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Святковий настрій усім присутнім подарували артисти Черняхівського будинку культури Нікіта Перцев, Віктор Денисов та Анастасія Бабкіна.