Профілактична робота з умовно засудженими

Дата: 31.08.2022 12:30

Одним із важливих аспектів діяльності КУ «Центр соціальних служб» Черняхівської селищної ради є взаємодія з філією ДУ «Центр пробації» в Житомирській області, яка передбачає забезпечення супроводу та контролю за поведінкою осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарання з випробуванням або умовно-достроково. Робота спрямована передусім на вирішення питання зменшення ризику випадків скоєння повторних злочинів.

Фахівець із соціальної роботи КУ «Центр соціальних служб» Черняхівської селищної ради Марина Чечко спільно з провідним інспектором ДУ «Центр пробації» в Житомирській області Оксаною Бондарчук провела профілактичну бесіду з умовно засудженими громадянами щодо недопущення скоєння злочинів у подальшому. Під час бесіди «Формування відповідальної поведінки» роз’яснено про відповідальну поведінку, за якої особистість повинна усвідомлювати свої вчинки, передбачати її наслідки та вплив на оточуючих, проведено анкетування «Контроль агресії».

Особлива увага під час бесіди приділялась важливості розуміння перспектив свого життя та шляхів їх досягнення.

Фото без описуФото: КУ "Центр соціальних служб" Черняхівської селищної ради