Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 25.08.2022 13:00

Фото без описуСьогодні, 25 серпня 2022 року, селищний голова Наталія Ревчук провела чергове засідання виконавчого комітету Черняхівської селищної ради, на яке було винесено такі питання:

1. Про готовність до нового навчального року закладів освіти на території громади.

2. Про забезпечення укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту на території селищної ради в умовах воєнного стану.

Фото без опису3. Звіт в.о. директора КП «Стоматологічний центр» Андрія Нагурного про фінансово-господарську діяльність підприємства за І півріччя 2022 року.

4. Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Черняхівської селищної територіальної громади.

5. Про заходи з організації та проведення щорічної міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

6. Про передачу в приватну власність квартири.

7. Про надання одноразової грошової матеріальної допомоги.

8. Про затвердження Плану заходів по підготовці об’єкта господарства КНП «Черняхівське ТМО» Черняхівської селищної ради до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 рр.

9. Про надання дозволу на вчинення правочину.

Усі питання порядку денного члени виконавчого комітету розглянули та прийняли відповідні рішення.