Міжнародний день молоді в Черняхівській громаді: концерт і кіно просто неба. ФОТО

Дата: 15.08.2022 08:30

День молоді віднині Україна святкує разом зі світом. Тому саме сьогодні, 12 серпня, і наша громада відсвяткувала Міжнародний день молоді.

Зранку були спортивні змагання, а ввечері всіх жителів та гостей громади розважали професіонали та аматори сцени під час концерту, який провели працівники Черняхівський Будинок Культури Черняхівської селищної ради .

Усіх присутніх привітали Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук, секретар ради Тетяна Тарнавська та депутат селищної ради Андрій Маційчук. Вони також вручили подарунки командам-переможницям брейн-рингу, який відбувся напередодні в Черняхівських ліцеях. А ще подякували нашим ЗСУ за їхню самовідданість, мужність і можливість провести таке свято.

Фото без описуГлядачі захоплено аплодували після кожного виступу під час концерту, адже відчувалась гарна підготовка усіх учасників святкового дійства. А подивитись і послухати було що: народні гурти "Козацькі жарти" і "Терен", молодий гурт "NN", дует "Forte", тріо "Мак", солісти Олена Андрійчук, Руслан Кулеша, Анастасія Іванюха, Дмитро Комашевський, Поліна Черняк, Альбіна Ковпак - дарували присутнім патріотичні сучасні пісні. Молодий, але вже відомий майстер-лялькар Нікіта Перцев продемонстрував свій талант у музичному номері, під час якого в його руках практично ожив ляльковий персонаж. Професійне музичне виконання Віктором Денисовим мелодії на баяні не залишило нікого байдужим.

У наш час особливо актуальним стали знання самооборони. І свої вміння продемонстрували вихованці клубу айкідо "DOJO" (тренер - Майя Добжанська).

На завершення всі разом - і артисти, і глядачі - заспівали пісню, яка стала візитівкою кожного українця - "Ой у лузі червона калина".

Під час розважальної програми для дітей діяли різні майстер-класи, фотозона, виїзна торгівля, а кожен бажаючий міг пожертвувати кошти на потреби наших захисників, після концерту - кіно просто неба "Захар Беркут".

Юна черняхівка Аніта Добжанська продавала свої картини і браслети, а всі кошти віддала у ту саму скриньку. Саме так, об'єднані спільною метою, ми обов'язково переможемо.

Віримо, працюємо і наближаємо цей великий день.