Пам`яті Воїна. Пивовар Іван Володимирович

Дата: 12.08.2022 10:00

Пивовар Іван Володимирович

старший солдат

Пивовар Іван Володимирович народився 06 жовтня 1968 року в с.Велика Горбаша Черняхівського району Житомирської області. Тут закінчив 8 класів у місцевій школі, після чого навчався в Головинському професійно-технічному училищі, де здобув фах зварювальника.

Потім – два роки служби в армії. Коли повернувся додому, працював газоелектрозварювальником у ВАТ «Черняхівська агрофірма «Нива». У вільний від роботи час дуже любив рибалити, а в сезон – збирати гриби. Ще одне захоплення Івана Володимировича – старі фільми про війну.

У 1995 році одружився і молода сім`я переїхала в м.Ялта. Там чоловік працював будівельником, дружина Лариса займалась вихованням  доньки Тетяни.

У 2000 році подружжя повернулось на малу Батьківщину Лариси – у с.Новосілка. А через 5 років народили сина Павла.

Іван мав багато друзів, бо ж нікому не відмовляв у допомозі. Доброго господаря поважали сусіди і знайомі, гарного батька і чоловіка любили діти і дружина.

8 березня 2022 року, щоб захистити найдорожчих від ворога, який безжально нищив Україну, Іван Пивовар вступив до лав Збройних Сил України. Старший солдат з честю і відданістю виконував свій обов’язок, вірний військовій присязі.

16 травня 2022 року в результаті ворожого обстрілу поблизу населеного пункту Троїцьке Попаснянського району Луганської області Пивовар Іван Володимирович загинув.