Пам`яті Воїна. Чепель Максим Юрійович

Дата: 12.08.2022 12:00

Фото без описуЧепель Максим Юрійович

солдат

Чепель Максим Юрійович народився 09 квітня 1997 року в смт.Черняхів Житомирської області.

З 2003 по 2014 роки навчався у Черняхівській гімназії Житомирської області.

Після закінчення гімназії вступив  до Малинського лісотехнічного коледжу, де навчався з 01 вересня 2014 по 16 червня 2017 року та  отримав диплом молодшого спеціаліста за спеціальністю «Геодезія та землеустрій».

З дитинства любив автомобілі та мріяв створити власну станцію технічного обслуговування.

З 26 червня 2019 року проходив військову службу за контрактом у 95 ОДШБ Збройних Сил України. Вперше на сході проходив службу з жовтня 2019 року по квітень 2020 року на території Луганської області, за що у травні 2021 року отримав статус учасника бойових дій.

Вдруге на «передовій» перебував з жовтня 2021 року на посаді водія-електрика відділення зв’язку рухомого взводу зв’язку роти зв’язку батальйону управління в/ч А0281.

Загинув 22 березня 2022 року в м.Костянтинівка Донецької області.

Указом Президента України від 07.05.2022 року №320/2022, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).