На Телеканалі СК1 вийшов сюжет про наших творчих земляків-волонтерів

Дата: 03.08.2022 15:30

На Телеканалі СК1 вийшов сюжет про наших творчих земляків, вони ж - волонтери, вони ж - просто чудові українці, котрі в спосіб, який найкраще можуть робити - музикою, піснями, танцями, виставами - наближають нашу ПЕРЕМОГУ, допомагаючи іншим землякам, тим, котрі на передовій, боротися з рашистським окупантом.

Селищна рада, її структурні підрозділи, комунальні установи та підприємства, старостинські округи разом з усіма жителями громади постійно підтримують благодійні проєкти наших культармійців, волонтерського руху Черняхівщини і долучаються до збору коштів, організовують різноманітні заходи і акції в підтримку ЗСУ. А разом з тим ми щиро радіємо і пишаємося нашими талантами, котрі дарують свою творчість людям, екпериментують, пишуть пісні, творять і в процесі цього роблять найважливішу на сьогодні справу - виборюють нашу СВОБОДУ.

ТІЛЬКИ ТАК ПЕРЕМОЖЕМО!