Родина Бугайчуків спільно з польськими друзями допомагають Черняхівській громаді. Дякуємо!

Дата: 01.08.2022 14:00

Ми продовжуємо розповідати про наших волонтерів, небайдужих мешканців громади, котрі допомагають нам сьогодні багатьма необхідними речами для нашої тероборони, для військових формувань, для жителів громади, що опинилися у скрутному становищі, та внутрішньо переміщених осіб, котрі прибувають на Черняхівщину.

Зінаїду БУГАЙЧУК всі в нашій громаді знають як неперевершену майстриню народної творчості. Але пані Зіна ще й волонтер і благодійниця - разом зі своїми дітьми засновниця ГО "Творча майстерня - код нації".

Разом зі своїм сином Вадимом та невісткою Тетяною вчергове організували збір благодійної допомоги від наших польських друзів і днями привезли її в нашу громаду. Засоби гігієни для дітей та дорослих, одяг для немовлят, одяг для дорослих та ще багато чого необхідного пожертвували для нас поляки з невеличкого містечка Godziesze Male.

Підприємець, власник фірми "Pphu Zyga" Piotr Nadolski разом зі своїми друзями організовують збори необхідних речей для українців.

Пан Петро був дуже зворушений, отримуючи Подяку від селищної ради за небайдужіть і допомогу. Для такого урочистого моменту навіть вишиванку, подаровану Бугайчуками, одягнув.

Тільки так, у спілці з усім цивілізовани світом, котрий допомагає сьогодні українцям, ми ОБОВ'ЯЗКОВО ПЕРЕМОЖЕМО ВОРОГА.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Dzi?kujemy, POLSKO!