Запрошуємо взяти участь у конкурсі "Виготовлення ескізу власної марки до 85-річчя утворення Житомирської області"

Дата: 27.07.2022 15:00

Фото без описуДо Дня Незалежності України та 85-річчя утворення Житомирщини відділ культури та туризму Черняхівської селищної ради запрошує взяти участь у конкурсі "Виготовлення ескізу власної марки до 85-річчя утворення Житомирської області".

Конкурс проводиться з метою підтримки талановитих дітей, стимулювання їхньої пізнавальної активності та творчих здібностей, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, утвердження поваги до своєї Батьківщини.

У конкурсі можуть взяти участь діти 6-18 років у 3-х вікових категоріях: ( 6-10 років, 10-14 років і 15-18 років).

Учасники конкурсу готують малюнок у довільній графічній, живописній формі, виконаний олівцями або фарбами, прямокутної форми, що обов'язково має містити зображення герба Житомирської області (його варіації). На конкурс приймаються виключно оригінальні індивідуальні та колективні малюнки, які вперше подаються на конкурс.

Роботи приймаються з 01.08.2022 по 20.08.2022 в Черняхівському Будинку Культури. Найкращі роботи будуть відправлені на область. Також переможців буде відзначено дипломами та призами.