Спортивні змагання "ЕСТАФЕТА ПЕРЕМОЖЦІВ" та інтелектуальний брейн-ринг "УКРАЇНА- СЕРЦЕ ЄВРОПИ". ПРИЄДНУЙТЕСЬ!

Дата: 26.07.2022 16:00

Цьогоріч ми вперше святкуватимемо День молоді 12 серпня. У рамках свята запланували ряд цікавих і звичайно, патріотичних заходів.

Зважаючи на війну в Україні, усі масові заходи, які відбувалися з 24 лютого і відбуватимуться в нашій громаді надалі, - в підтримку наших доблесних Збройних Сил України, наших мужніх земляків на фронті.

Запрошуємо всіх взяти участь у сімейних спортивно-розважальних змаганнях між молодими сім'ями громади "ЕСТАФЕТА ПЕРЕМОЖЦІВ" - цікаві спортивні конкурси, спрямовані не лише на фізичну підготовку учасників команд, але й на їх взаємодію і взаємопідтримку. У змаганнях можуть взяти участь сімейні команди з 3 осіб (тато, мама, дитина/мама і 2 дитини/тато і 2 дитини). Діти - шкільного віку.

А ще готуємось до інтелектуальної гри для молодіжних команд громади на знання історії України - брейн-ринг "УКРАЇНА- СЕРЦЕ ЄВРОПИ". Участь у грі можуть взяти команди з 5 гравців віком від 14 до 30 років.

Заявки на участь у конкурсах просимо подати до 5 серпня 2022 року в каб.24.

Тел.для довідок : 096-809-03-88.

Крім корисно проведеного часу, на переможців та учасників цих змагань чекають суперподарунки від Черняхівської селищної ради та її депутатського корпусу.