У Черняхівському будинку культури відбулась прем'єра благодійної лялькової вистави "Івасик Телесик"

Дата: 26.07.2022 14:30

У наших дітей дитинство має бути! І в ньому обов'язково є місце для казки.

Сьогодні у Черняхівському будинку культури відбулась прем'єра благодійної лялькової вистави "Івасик Телесик".

В основі сюжету - українська народна казка про дарованого Богом хлопчика, який розрадив старість простій, добрій, чуйній, але бездітній родині. Казка відома всім, однак творчий підхід команди наших акторів, режисера та професійний музичний супровід стали запорукою справжнього ексклюзиву, яким насолоджувались усі в залі.

Вистава дуже сподобалась глядачам - і малим, і великим.

Режисер - Нікіта Перцев .

Композитор - Олексій Кривошея.

Актори: Наталя Васильченко, Алла Цуд, Нікіта Перцев.

До початку та після вистави усі бажаючі діти мали змогу намалювати малюнки для наших захисників. А дорослі - підтримати фінансово земляків, які нині виборюють нашу свободу на фронті. Усі зібрані кошти - на тепловізор для артилериста 66 бригади Кушнірука Руслана Анатолійовича та його побратимів.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ 28 липня о 12:00 годині та 29 липня о 17:00 годині НА ЦЮ ОРИГІНАЛЬНУ ВИСТАВУ!

ПРОВЕДІТЬ ЧАС ІЗ КОРИСТЮ!