Черняхівська селищна територіальна громада серед 10 громад області у якості партнера проєкту USAID "ГОВЕРЛА"

Дата: 21.07.2022 09:00

Нагадаємо, що попередній відбір територіальних громад був здійснено за допомогою аналітичного інформаційного інструменту (дашборду). Усього було відібрано 187 громад з чотирьох областей. З них, за підсумками конкурсу 40 громад долучаться до Проєкту у якості партнерів.

Завдяки участі у Проєкті кожна громада-партнер отримає підтримку для зміцнення спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях. Зокрема, організації громадянського суспільства зможуть взяти участь у конкурсах на отримання грантів.

Також надаватиметься консультативна та методологічна допомога.

Раніше Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов зазначив, що проєкт «ГОВЕРЛА» зосереджений на сприянні інституалізації ефективної системи децентралізованого самоврядування в Україні.

Довідково: проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») підтримує Уряд України у втіленні реформи децентралізації. Проєкт сприятиме прийняттю законодавства в сфері місцевого самоврядування, зміцненню спроможності органів місцевого самоврядування та активізації залучення громадськості на всіх рівнях.

Детальніше про роботу проєкту USAID «ГОВЕРЛА» тут.