Спецобладнання і робочі костюми для черняхівських рятувальників

Дата: 15.07.2022 12:00

Для вчасного реагування на надзвичайні ситуації, які можливі при радіаційному забрудненні території громади, і забезпечення кваліфікованих працівників спецобладнанням від радіаційного та хімічного ураження, з бюджету Черняхівської селищної територіальної громади виділено 40 тис. грн на придбання приладу для заміру радіації МКС 05 ТЕРА та 2-х комплектів ізолюючих захисних костюмів ІЗК-А з протигазами. Окрім того, в рамках співпраці селищної ради з рятувальниками із нашої 23 ДПРЧ  1ДПРЗ ГУ ДСНС України в Житомирській області, за кошти громади закуплено робочі сезонні костюми для особового складу на суму 30 тис. грн.

Начальник 23 ДПРЧ  1ДПРЗ ГУ ДСНС України в Житомирській області Святослав Грищук відзначив, що в Черняхівській громаді налагоджено хорошу співпрацю рятувальників з місцевою владою і подякував за це селищній голові Наталії Ревчук.

В ході зустрічі обговорили і актуальні питання встановлення пірсів для забору води пожежними машинами в смт Черняхів та селах Сали, Горбулів, Жадьки.