Депутати селищної ради Віктор Ревчук і Андрій Маційчук облаштовують прибережну смугу річки

Дата: 06.07.2022 14:00

Війна, звичайно, витісняє з повсякденного життя багато чого. Робить неважливими якісь речі, змінює думки і вчинки. Щоденні клопоти і роботу, які здавалася раніше надзвичайно важливими, - відкидає на потім.

Літо, спека. Багато жителів громади, вимушено переселених осіб, які проживають нині на Черняхівщині, напевно, навіть і не планують виїжджати на відпочинок до моря, в Карпати тощо. З різних причин.

Для любителів активного відпочинку на водосховищі Очеретянки в центрі містечка було приємною несподіванкою облаштування прибережної смуги річки для купання.

Власним коштом депутати селищної ради Віктор РЕВЧУК та Андрій МАЦІЙЧУК розчистили русло річки, вивезли мул та очерет, вичистили дно від бруду та сміття (за допомогою активної молоді громади), вирівняли спецтехнікою територію та завезли пісок.

Роботи з облаштування місця відпочинку продовжаться.