Співпраця з фондом "РОКАДА" для покращення умов внутрішньо переміщених осіб

Дата: 06.07.2022 15:30

Вікторія МОВЧАН, представниця Фонду "РОКАДА" виконавчого партнера Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні, разом із секретарем селищної ради Тетяною ТАРНАВСЬКОЮ та начальником відділу ЦНАП Черняхівської селищної ради Руслана КРАСНОБОКОЮ обговорили сьогодні питання організації роботи щодо внутрішньо переміщених осіб, які знайшли свій прихисток в населених пунктах громади (станом на сьогодні це 789 осіб, х яких 286 дітей).

Фонд "РОКАДА" був заснований у 2003 році. Питання, якими опікується організація, - це адресна гуманітарна допомога, виявлення осіб, котрі потребують соціальної підтримки, моніторинг місць компактного розміщення ВПО з метою покращення умов їх перебування; пошук житла та психологічна підтримка таких людей.

Було напрацьовано ряд спільних заходів щодо подальшої роботи в громаді для максимального забезпечення потреб вимушених переселенців.