Майструк Юрій Петрович

Дата: 12.06.2022 16:00

Майструк Юрій Петрович

03.05.1979 - 05.05.2022 рр.

Юрій Майструк народився у с. Горбулів 03 травня 1979р. Вчився в школі №5 в м. Житомир, після закінчення якої навчався в ПТУ № 5, де здобув спеціальність столяр, майстер по камемню.

У 18 років проходив строкову службу в м.Дніпропетровськ, в інженерних військах. Потім все життя працював, забезпечуючи родину. Був одружений, виховував сина Петра. Останнім місцем роботи було ТОВ "МАРК" торгової марки "Візаж" у Житомирі, де Юрій працював монтажником.

В перші дні війни, 28 лютого, був призваний по мобілізації і став на захист українського народу. Загинув 5 травня 2022 року у бою за Батьківщину поблизу населеного пункту Протопопівка Ізюмського району Харківської області. Похоронили Героя на малій Батьківщині - в с. Горбулів.

Світлий спомин про Юрія Майструка і про усіх захисників назавжди залишиться в наших серцях.

Слава Героям і Слава Україні !