До уваги жителів Черняхівської громади! Інформація щодо вивевезення твердих побутових відходів!

Дата: 04.07.2022 12:00

Шановні мешканці Черняхівської громади!

Звертаємо вашу увагу, що переможцем конкурсу від 29.06.2022 з визначення виконавців послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Черняхівської селищної територіальної громади визнано комунальне підприємство «Черняхів-Добробут».

Керуючись Законом України «Про відходи» та Законами України «Про місцеве самоврядування», «Про житлово-комунальні послуги», на території громади послуги з вивезення побутових відходів для населення та юридичних осіб (магазини, кафе, підприємства, організації та інше) може надавати переможець конкурсу, а саме - КП «Черняхів-Добробут ».

Запрошуємо вас в найкоротший термін оформити договір про надання послуг із вивезення твердих побутових відходів із даним комунальним підприємством.

Нагадуємо, що відсутність договору на вивіз ТПВ - це порушення ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яке тягнеть за собою накладення штрафу.