Відбулась 24 сесія селищної ради VIII скликання

Дата: 01.07.2022 14:00

Фото без описуСьогодні, 1 липня 2022 року, під головуванням Наталії Ревчук у Черняхівській селищній раді відбулась 24 сесія ради VIII скликання.

Під час сесії депутати затвердили звіт селищного голови щодо здійснення Державної регуляторної політики Черняхівською селищною радою за 2021 рік та план роботи Черняхівської селищної ради на ІІ півріччя 2022 року. Підтримали затвердження Програми соціально-економічного розвитку Черняхівської селищної ради за 2021 рік.

Депутати також схвалили Стратегію розвитку Черняхівського ліцею №1 Черняхівської селищної ради на 2022 -2027 роки та освітню Програму початкової спеціалізованої мистецької освіти з напряму «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО».

Внесли зміни до рішення другого пленарного засідання 14-ої сесії VIII скликання Черняхівської селищної ради «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Черняхівської селищної територіальної громади» від 27 жовтня 2021року.

Прийняли і ряд рішень із питань комунальної власності та земельного спрямування.

Завдяки серйозній і відповідальній роботі постійних комісій, всі питання порядку денного народні обранці опрацювали за годину.