Наші волонтери - надійний тил

Дата: 21.06.2022 11:00

В молитві людина проявляє свою любов до Творця. А Господь показує свою любов до дітей своїх через благодійників.

Пастор церкви "Слово віри" Богдан Лясковець – один із таких благодійників. Ще до війни він активно долучався до проведення різноманітних державних і регіональних свят на території Черняхівської громади, під час яких встановлював дитячі атракціони, проводив виїзну торгівлю, його однодумці проводили дитячі майстер-класи та конкурси.

Коли розпочалась повномасштабна війна, Богдан Лясковець став активним волонтером, який весь цей час допомагає продуктами (в тому числі дитячим харчуванням), засобами гігієни, речами для військових тощо. Під свою опіку Церква «Слово віри», не чекаючи прохань, взяла внутрішньо переміщених осіб: телефонують, зустрічаються і самі запитують про потреби та за наявних можливостей виконують запити людей, які через війну вимушені були залишити рідні міста і села. Не забувають і про дітей - для двохсот юних українців, що проживають в нашій громаді, організували День захисту дітей.

Добрі вчинки завжди цінуються. А тепер – в такий нелегкий для всіх нас час – вони безцінні, адже це не просто матеріальна допомога, це насамперед прояв любові і підтримки тим, хто цього дуже потребує. Мабуть, саме волонтери сьогодні і є тим вогником, який зігріває зболені серця українців і на фронті, і в тилу.