Постраждалі від сексуального насильства, пов’язаного з війною, можуть отримати допомогу

Дата: 14.06.2022 15:30

Фото без описуМіністерство соціальної політики повідомляє про те, що у Києві працює реабілітаційний центр Міжнародної організації з міграції для постраждалих від сексуального насильства у зв’язку з війсьовим конфліктом.

Постраждалі від сексуального насильства, пов’язаного з воєнними діями та збройним конфліктом, мають право на:

• безоплатне отримання медичної, соціальної та психологічної допомоги, інших соціальних послуг;
  • безоплатну вторинну правову допомогу;
  • конфіденційність інформації особистого характеру.

Завдяки співпраці Мінсоцполітики з представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні постраждалі від експлуатації та/або насильства за ознакою статі можуть отримати комплексну медичну та психологічну допомогу (консультації медичних спеціалістів, різні обстеження, лікування) у Реабілітаційному центрі Міжнародної організації з міграції МОМ у місті Києві.

Можливі такі варіанти взаємодії з центром:

1. Перебування в центрі в середньому два тижні, протягом яких клієнт отримує повний спектр послуг.

2. Людина може приїхати на три дні, пройти обстеження, отримати консультацію психолога / психотерапевта, призначення лікування.

3. Для киян можливий амбулаторний варіант, коли вдень можна отримувати вищевказану допомогу, а потім повертатися додому.

Для додаткової інформації з питань влаштування до Реабілітаційного центру потрібно звертатися на гарячу лінію представництва МОМ в Україні – 527 або 0?800?505?501 (приймання дзвінків щодня з 8:00 до 20:00).