ВШАНУВАЛИ ЗЕМЛЯКІВ

Дата: 10.05.2022 15:12

Фото без описуВони дійсно були переконані, що ніколи знову не відчують жахіть війни,не побачать болю, страждань і не будуть знову боятися за долі своїх дітей, онуків і правнуків. Вони - учасники Другої світової, дружини загиблих і померлих ветеранів. Їм вже усім - за 90. І сьогодні їх біль помножений на сто, на тисячу. Бо вже переживали. Бо знали, що несе із собою війна. Бо дивлячись на усі страждання українців у боротьбі з рашистами, просто не вірять власним очам.

В День перемоги над нацизмом в Другій світовій війні селищний голова Наталія РЕВЧУК відвідала учасників бойових дій та їхніх вдів, які проживають у громаді. Це Супруненко Євгенія Євдокимівна та Іщенко Ксенія Олександрівна з Черняхова, Максимчук Володимир Дмитрович із Ганнополя та Когут Олександра Федорівна із Видибора, Усенко Марія Петрівна із Жадьок. Вручила квіти, солодкі подарунки та фінансову підтримку. Та найголовніше, що потрібно сьогодні нашим ветеранам поважного віку - увага і турбота, теплі слова вдячності за їх подвиг, бойовий і трудовий, бо кожен з них є ще й ветераном праці.

А у них мрія одна - дочекатися ПЕРЕМОГИ у важкій війні за УКРАЇНУ. Так і буде! ПЕРЕМОЖЕМО!