До уваги керівників установ, організацій, жителів Черняхівської селищної територіальної громади!
До уваги керівників установ, організацій, жителів Черняхівської селищної територіальної громади!
У ході здійснення контррозвідувальних заходів з протидії терористичним проявам, Управлінням Служби безпеки України в Житомирській області фіксується суттєве зростання кількості злочинів, вчинених з використанням саморобних та штатних вибухових пристроїв у місцях масового скупчення людей, що є наслідком неконтрольованого ввезення засобів ураження з зони проведення Операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей, а також активізації діяльності міжнародних терористичних організацій.
Аналіз даних щодо об’єктів посягань, форм та способів здійснення протиправних дій, свідчить про наявність стійкої тенденції з намагання окремих осіб і груп дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в Україні та вчинити психологічний тиск на населення з метою його залякування.
З метою своєчасного виявлення ознак підготовки та спроб вчинення терористичних актів, запобігання диверсійно-терористичних проявам, ефективної локалізації та ліквідації їх наслідків та вжиття заходів упереджувального характеру, розроблено алгоритм дій (переглянути ТУТ) при виявленні терористичної загрози.
ТЕЛЕФОНИ РЯТУВАЛЬНИХ ТА АВАРІЙНИХ СЛУЖБ
-112 –Єдиний номер виклику всіх служб екстреної допомоги (зателефонувавши за цим номером диспетчер викличе бригаду потрібної служби);
-101-Пожежна служба;
-102-Поліція;
-103-Швидка медична допомога;
-104-Аварійна служба газової мережі;
Черняхівська селищна рада
тел. 041-34-4-84-41, 04134-4-11-46